تبلیغات
REAL MADRID - والنسیا 0 - 5 رئال مادرید؛ خفاش کشی در 45 دقیقه!
تاریخ : دوشنبه 2 بهمن 1391 | 01:31 ب.ظ | نویسنده : هانی کیائیرئال مادرید و والنسیا در حالی امشب مقابل هم قرار گرفتند که این بازی تحت تأثیر اتفاقات زیادی بود، از جمله حواشی دیدار 2 تیم در جام حذفی، درگیری لفظی رونالدو و مورینیو در پایان همان بازی، و البته امتیاز از دست دادن بارسلونا در لالیگا.

رئالی ها بازی را خوب شروع کردند و در همان دقیقه 5 هیگواین سانتر خوب آربلوا را در فرصتی مناسب به بیرون زد؛ اما طولی نکشید و 4 دقیقه بعد خود هیگواین این بار پاس به بیرون عالی دی ماریا را به آسانی به گوشه دروازه آلوز فرستاد تا بازی 1 - 0 شود.

بعد از این گل بازی متعادل شد و والنسیایی ها با شوت های از راه دور قصد رسیدن به دروازه رئال را داشتند که البته موفق هم نبودند. در این میان خدیرا روی پاس اوزیل که به مدافع حریف هم برخورد کرد و تغییر مسیر داد، با دیگو آلوز تک به تک شد اما با ضربه ای بد تنها یک کرنر برای رئال به دست آورد.

در دقیقه 34 ،اوزیل با پاسی در عمق رونالدو را راهی دروازه کرد، درون محوطه جریمه زاویه برای رونالدو تنگ شد و او با فریب بدنی زیبایی مدافع پیش روی خود را جا گذاشت و دی ماریا را در تیر دوم مقابل دروازه خالی قرار داد تا او به راحتی بازی را 2 - 0 کند.

والنسیا بازی را شروع کرد، اما خیلی سریع توپ را لو داد تا این بار کوئنترائو با پاسی در عمق از بین بازیکنان والنسیا، شرایطی مشابه با گل 1 دقیقه پیش را برای رونالدو فراهم کند و این بار رونالدو با پای چپ دروازه والنسیا را برای بار سوم فرو ریخت.

رئال از به هم ریختگی والسیا نهایت استفاده را کرد و با فشار بی امان به گل چهارم هم در همان نیمه نخست رسید. سانتر تند و تیز دی ماریا را اوزیل در هوا با پشت پا برای رونالدو کاشت و او هم با  شوتی سر ضرب دروازه را باز کرد و خود را 18 گلِ کرد.

در حالی که تماشاگران منتظر سوت پایان نیمه اول بودند، مسوت اوزیل با پاس فوق العاده دیگری دی ماریا را تک به تک کرد و او با خونسردی کار والنسیا را یکسره کرد؛ بعد از این گل بود که تعدادی از تماشاگران والنسیا ورزشگاه را ترک کردند و تعدادی با تکان دادن پرچم های سفید خواهان برکناری مربی خود شدند!

با شروع نیمه دوم به نظر می رسید که رئالی ها دیگر میلی به حمله ندارند و قصد کنترل بازی را دارند تا زیاد خود را خسته نکنند؛ اما والنسیا برای کم کردن اختلاف نیمه دوم را خوب شروع کرد و فشار زیادی آورد؛ اما یک بار تیر دروازه مانع گلزنی پیاتی شد، یک بار هم ضربه سر رامی از روی خط دروازه توسط کوئنترائو برگشت داده شد تا کاسیاس 4 مین بازی پیاپی دروازه خود را بسته نگه دارد.

در ادمه شوتهای بازیکنان والنسیا یا به بیرون رفت و یا به راحتی در اختیار کاسیاس قرار گرفت تا بازی با همان نتیجه 5 - 0 نیمه اول به پایان برسد.
دی ماریا و اوزیل و رونالدو از جمله خوب های امشب رئال بودند که در تمام گل ها نقش اساسی داشتند.  • دانلود فیلم
  • خرید vpn
  • دریافت کد ابزار آنلاین
    بلاگ گروه مترجمین ایران زمین