تبلیغات
REAL MADRID - کوریره دلو اسپورت: ایبرا در مادرید، کاکا در میلان
تاریخ : دوشنبه 12 تیر 1391 | 02:36 ب.ظ | نویسنده : هانی کیائی

کاکا در میلان، و ایبرا در مارید، عنوان تیتری بود که امروز در نشریه کوریره دلو اسپورت ایتالیا منتشر شد. این تیتر در حالی در شماره امروز کوریره به چاپ رسید که سیلویو برلوسکنی به تازگی با تصمیم در مورد عدم فروش تیاگو سیلوا سعی کرد تا قلب هواداران روسونری را باز هم بدست آورد.

 به گزارش طرفداری دات کام و به نقل از میلانیستا دات آی آر، البته برای هواداران روسونری هنوز فروش محبوبترین ستاره برزیلی تاریخ میلان به رئال مادرید قابل هضم نیست، اما ریکاردو کاکا باز هم این فرصت را پیدا کرده که به خانه خود بازگردد. با توجه به علاقه مورینیو به زلاتان ابراهیموویچ، کوریره مدعی است که مذاکراتی برای معاوضه این دو بازیکن بین دو تیم شروع شده است.

 رئال مادرید در مدت زمان باقی مانده قرارداد کاکا در مجموع باید رقمی معادل 20 میلیون یورو به ستاره برزیلی بپردازد، و از این رو، به دنبال راهی خواهد بود تا از پرداخت این دستمزد گزاف رهایی یابد. از سوی دیگر، میلان هنوز تمام هزینه خرید زلاتان ابراهیموویچ را به بارسلونا پرداخت نکرده است، و قسط سوم و آخر 8 میلیون یورویی را باید طی سال آینده به باشگاه کاتالانیایی پرداخت کند.

 کوریره اذعان میکند که فلورنتینو پرز و آدریانو گالیانی در همین رابطه جلسه ای را ترتیب خواهند داد و در مورد این معاوضه به پای میز مذاکره خواهند نشست.  • دانلود فیلم
  • خرید vpn
  • دریافت کد ابزار آنلاین
    بلاگ گروه مترجمین ایران زمین