تبلیغات
REAL MADRID - دل بوسکه : رونالدو کابوس تیم ماست
تاریخ : چهارشنبه 7 تیر 1391 | 01:19 ب.ظ | نویسنده : هانی کیائی


پاس های تیکی تاکا در دیدار امشب پرتغال را نابود میکند  و یا حرکات انفجاری کریستیانو رونالدو اسپانیا را نابود و از رسیدن به جام باز میدارد ؟

از نظر ویسنته دل بوسکه سرمربی تیم ملی اسپانیا ، مهاجم نوک تیم رئال مادرید کابوس تیم ملی اسپانیا است . سرمربی لاروها در کنفرانس خبری پیش بازی گفت :

" به دنبال راهی برای از کار انداختن رونالدو هستیم .  او بازیکن فوق العاده خوبی است ، یک بازیکن رویایی که درباره ویژگی های او زیاد صحبت شده است . در حقیقت ، پرتغال در این تورنومنت بر اساس کریستیانو رونالدو بازی میکند . کمتر کسی فکر میکرد رونالدوی همیشگی در تورنومنت های ملی خوب ظاهر شود اما وقتی که او به تیم های چک و هلند گل زده است چرا این کار را در مقابل اسپانیا انجام ندهد ؟ . او واقعا میتواند به یک کابوس برای ما تشبیه شود .  "

ویسنته دل بوسکه درباره دیدار دو تیم در جام جهانی 2010 نیز گفت :

"  میدانیم که چگونه مقابل آنها بازی کنیم و آنها را متوقف کنیم ، نمیخواهیم در این مرحله به کشورمان برگردیم ،بلکه میخواهیم یکشنبه شب با جام این کشور را ترک کنیم .  ما به آن شکست 4-0 در بازی دوستانه در لیسبون فکر نمیکنیم چون چندین ماه از آن بازی گذشته است . اما به مسائل حاشیه ای توجه نمیکنیم ، ما باید خودمان باشیم ، و البته باید به بازی خود فکر کنیم و به فکر تقویت نقاط قوت خود و از کار انداختن نقاط قوت تیم پرتغال باشیم . "  • دانلود فیلم
  • خرید vpn
  • دریافت کد ابزار آنلاین
    بلاگ گروه مترجمین ایران زمین