تبلیغات
REAL MADRID - کریستیانو رونالدو، مانع بزرگ برای رکورد شکنی اسپانیا
تاریخ : چهارشنبه 7 تیر 1391 | 01:13 ب.ظ | نویسنده : هانی کیائی


تیم ملی اسپانیا، قهرمان جهان و اروپا، در آستانه سومین فینال مهم پیاپی خود قرار دارد و در این مسیر پرتغال و ستاره بزرگش تنها مانع موجود برای رسیدن به این هدف هستند.

در طول تاریخ تنها آلمان فرانس بکن بائر بوده که شرایط مشابه را تجربه کرده است. آن‌ها در حد فاصل سال‌های 1972 تا 1976 سه بار پیاپی به فینال مسابقات رسیدند.
اما اگر تیم دل‌بوسکه بتواند مقام قهرمانی مسابقات یورو 2012 را کسب کند به تنهایی تاریخ‌ساز خواهد شد (آلمان فینال سال 1976 برابر چکسلواکی را باخت) و برای رسیدن به این هدف مجبور است تا از سد کریستیانو رونالدو و یارانش عبور کند.
از سویی دیگر رونالدو می‌داند که برای این که دومین توپ طلای خود را کسب کند عملکرد او در این مسابقات بسیار موثر خواهد بود و در واقع کسب مقام Ballon d’Or او در سال 2012 تا حد زیادی به بازی امشب بستگی دارد.
در بازی امشب دلب‌وسکه تمام یازده مرد خود را در اختیار دارد و در سمت دیگر پائولو بنتو هوگو آلمیدا را در خط حمله جایگزین هلدر پوستیگای مصدوم خواهد کرد.

با توجه به سیستم چرخشی دل‌بوسکه هنوز مشخص نیست که در دیدار امشب از مهاجم مرکزی استفاده خواهد کرد یا نه. سیستمی که در مقابل ایتالیا و فرانسه به کار گرفت. اما به نظر می‌رسد که بنتو همانند بازی‌های قبلی یاران خود را به میدان خواهد فرستاد.

بازی این دو تیم امشب ساعت 23:15 در دونتسک اوکراین برگزار خواهد شد.
  • دانلود فیلم
  • خرید vpn
  • دریافت کد ابزار آنلاین
    بلاگ گروه مترجمین ایران زمین