تبلیغات
REAL MADRID - تیم منتخب مرحله یک چهارم نهایی یورو2012: بوفون و کریس بین ستاره ها

پرتغال، آلمان، ایتالیا و اسپانیا تیم های راه یافته به مرحله نیمه نهایی یورو2012 هستند.

Cristiano Ronaldo - Portugal

با برگزاری دیدارهای سخت و تماشایی مرحله یک چهارم پایانی، تکلیف تیم های صعود کننده به مرحله نیمه نهایی این رقابتها مشخص شد. در جریان دیدارهای مرحله یک چهارم پایانی، شاهد بازیهای جذاب و تماشایی بودیم.
در درون دروازه جیانلوئیجی بوفون توانست مهارهای خوبی را در بازی با انگلیس به اجرا بگذارد. از مهار ضربه هوایی گلن جانسون در جریان بازی گرفته تا مهار ضربه پنالتی اشلی کول که منجر به صعود تیمش به جمع 4تیم برتر تورنمنت شد
در خط دفاعی، گلن جانسون عملکرد خوبی داشت و چندین توپ آتزوری را مهار کرد. په په در خط دفاعی پرتغال هم منسجم بازی کرد و حتی اجازه نداد که جمهوری چک حتی یک شوت درچارچوب داشته باشد. متس هوملز هم مدافع خوبی برای آلمان بود و در برد 2-4 تیمش مقابل یونان دراین مرحله تاثیرگذار ظاهر شد . جوردی آلبا هم چه در خط دفاع و چه در خط حمله،درجریان بازی تیمش با فرانسه فوق العاده بود.
ژابی آلونسو صدمین بازی ملی اش را با دو گل تماشایی وفرستادن اسپانیا به مرحله نیمه نهایی جشن گرفت. آندره آ پیرلو با کنترل توپی استثنایی درجریان بازی با انگلیس و زدن یک پنالتی چیپ، قدرتش را به اثبات رساند تا انگلیس از گردونه رقابتها کنار برود. سامی خدیرا یکی دیگر از ستاره های تیم ملی آلمان در این مرحله بود که مقابل یونان توانایی هایش را به اجرا گذاشت.
درخط حمله مارکو رئوس و میروسلاو کلوزه، تاثیرویران کننده ای در بازی با یونان داشتند و کریستیانو رونالدو در این بازی ستاره شماره یک تیمش بود و تیمش را به جمع 4تیم مرحله نهایی رساند.

 

بوفون
 ایتالیا

جانسن په په
هوملز
جوردی آلبا
انگلیس
پرتغال آلمان اسپانیا

ژابی آلونسو 
پیرلو خدیرا
 
اسپانیا  ایتالیا آلمان

رئوس کلوزه رونالدو
 
آلمان آلمان پرتغال


  • دانلود فیلم
  • خرید vpn
  • دریافت کد ابزار آنلاین
    بلاگ گروه مترجمین ایران زمین