تبلیغات
REAL MADRID - دل بوسکه: رئال می تواند در خانه 2یا 3 گل به بایرن بزند؛نتیجه بازی رفت،ناعادلانه بود

مربی تیم ملی اسپانیا معتقد است که نتیجه دیدار رفت دو تیم بایرن و رئال ناعادلانه بود.

بیسنته دل بوسکه سرمربی تیم ملی اسانیا معتقد است که رئال مادرید می تواند با پشت سرگذاشتن نتیجه دیدار رفتش مقابل بایرن مونیخ در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا به بازی فینال این رقابتها راه یابد

در دیدار رفت این دو تیم که سه شنبه شب در آلیانس ارنا برگزار شد، باواریایی ها توانستند با دو گل ریبری و گومز با نتیجه 1-2 از سد رئال عبور کنند و دل بوسکه معتقد است که رئال شایسته باخت در آن بازی نبوده و انتظار دارد که شاگردان مورینیو در بازی برگشت، ورق را برگردانند.

دل بوسکه درصحبتهایی به کیکر گفت:« بازی بین تیمهای تاریخی می تواند همیشه برخلاف پیش بینی ها پیش برود. بازی بایرن- رئال بازی فوق العاده ای بود ولی اگر با تساوی به پایان می رسید، شاید عادلانه تر بود.»

سرمربی ماتادورها ادامه داد:« گل مسعوت اوزیل شانس زیادی را برای رئال ایجاد کرد؛ چرا که آنها پتانسیل تهاجمی فوق العاده ای دارند. به ثمر رساندن دو یا سه گل کاری است که رئال معمولا می تواند در بازیهای خانگی اش انجام دهد.»

Vicente Del Bosque - Spain

از سوی دیگر یک تساوی بدون گل برای باواریایی ها کافی است تا به فینال برسند ولی دل بوسکه بعید می داند که آلمانی ها در برنابئو یک بازی تدافعی را به نمایش بگذارند:« با توجه به نمایشی که از این دو تیم در طول فصل دیده ایم، بعید می دانم که رئال یا بایرن تدافعی بازی کنند. هر دو مربی اطمینان داده اند که این طور نخواهد بود.»

دل بوسکه ادامه داد:« به لطف تلویزیون، فوتبال خیلی شفاف تر شده است. فکر نمی کنم که اطلاعات هاینکس از رئال، بیشتر از اطلاعات مورینیو نسبت به بایرن باشد.:
  • دانلود فیلم
  • خرید vpn
  • دریافت کد ابزار آنلاین
    بلاگ گروه مترجمین ایران زمین