تبلیغات
REAL MADRID - رئال مادرید 4 راسینگ 0/ باورنکردنی ، 13 امتیاز!
تاریخ : یکشنبه 30 بهمن 1390 | 11:53 ق.ظ | نویسنده : هانی کیائی

در اولین روز از آغاز رقابتهای این هفته لالیگا، رئال مادرید توانست تا با نتیجه 0-4 از سد راسنیگ سانتاندر عبور کند تا دست کم برای یک روز هم که شده با اختلاف 13 امتیازی در صدر جدول رقابتها قرار بگیرد.

اولین گل این بازی خیلی سریع و در دقیقه 6 مسابقه توسط کریس رونالدو از راه رسید.

گلزنی کریم بنزما در دقیقه 45 بازی باعث شد تا نیمه اول این بازی با برتری 0-2 رئال به اتمام برسد.

درنیمه دوم بازی دی ماریا در دقیقه 73 گل سوم رئال را به ثمر رساند و گل دقیقه 89 کریم بنزما کار تیم میهمان را یک سره کرد

رئال مادرید در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو خوش درخشیددر دقیقه 39 بازی بود که سیسما، بازیکن راسینگ سانتاندر با بی عدالتی و با دریافت دومین کارت زردش در این مسابقه، از زمین مسابقه اخراج شد.

رئالی ها با برتری 0-4 سه امتیاز بازی را مال خود کردند تا دست کم برای یک روز هم که شده با اختلاف 13 امتیازی در صدر جدول لالیگاقرار بگیرد.

Liga BBVA: Real Madrid-Racing Santander

کریستیانو رونالدو با گلی که برابر راسینگ زد ، با 121 گلی که خوانیتو در رئال مادرید زده برابری کرد.ستاره پرتغالی در دو سال و نیم حضور در باشگاه با زدن 95 گل لالیگایی ، 16 تا چمپیونزلیگی ، 10 تا سوپرکاپ و یکی کوپا ، رکوردی استثنایی از خود به جا گذاشته است . کریستیانو به طور متوسط در رئال در هر بازی یک گل زده است .

[foto de la noticia]

همچنین ژوزه مورینیو مربی پرتغالی در 60 بازی لالیگایی به 48 برد ، شش تساوی و شش کست دست یافته است . بدین ترتیب در صورت برد رئال به رکورد بردهای دی استفانو در زمان مربیگری در رئال خواهد رسید
بارسلونا یکشنبه شب در بازی حساس خود مقابل والنسیا قرار می گیرد و در صورتی که دراین بازی به پیروزی برسد، اختلاف مجددا به 10 امتیاز کاهش خواهد یافت
  • دانلود فیلم
  • خرید vpn
  • دریافت کد ابزار آنلاین
    بلاگ گروه مترجمین ایران زمین