تبلیغات
REAL MADRID - کنفرانس خبری مورینیو
تاریخ : یکشنبه 30 بهمن 1390 | 11:51 ق.ظ | نویسنده : هانی کیائی

ژوزه مورینیو مربی پرتغالی رئال مادرید در پایان دیدار تیمش مقابل راسینگ سانتاندر در جمع خبرنگاران حضور یافت و گفت:« الان باید برروی بازی مان در لیگ قهرمانان اروپا مقابل زسکامسکو تمرکز کنیم. »

او در مورد فریاد نامش در ورزشگاه های سن سیرو و استمفورد بریج در طول روزهای گذشته گفت:« من چلسی و اینتر را خیلی دوست دارم ولی ترجیح می دهم که هواداران ،از تیمهای خودشان و مربیان خودشان حمایت کنند، تا اینکه بخواهند اسم من را صدا کنند.»

مورینیو درادامه صحبتهایش به این نکته اشاره کرد که رئال دیگر برد به شیوه ای سریع و بدون درخشش را دنبال می کند و ازهمین رو فقط به دنبال کسب امتیاز است:« ازنتیجه بازی راضی ام. سه امتیاز بیشتر و یک بازی کمتر (تاپایان فصل) این چیزی است که واقعا از آن خوشم آمد. ما باآرامش بردیم؛ بدون درخشش و بدون تلاشی زیاد ولی به خوبی به پیروزی رسیدیم. شاید در این مرحله از فصل کسب پیروزی بدون عذاب و بدون تلاش بیش از حد، مثبت ترین نکته باشد.»

مربی باتجربه رئال درمورد بازگشت دی ماریا به ترکیب تیمش گفت:« بازگشت دی ماریا باعث شد تا برخی وجهه های مهم تیم که از دست رفته بود، دوباره بازگردد. دی ماریا در بازیابی توپ خیلی قدرتمند است و از همین رو بازگشت او برایمان واقعا مهم است. خدیرا هم یک گزینه خیلی خوب است و الان که هر سه روز یک بار بازی می کند، هرچه گزینه بیشتر دراختیار داشته باشیم بهتر؛ لاس شاید نتواند در مسکو بازی کند ولی به زودی آلتین تاپ هم به جمع ما بازمی گردد.»

Jose Mourinho - Real Madrid

مربی پرتغالی رئال درمورد نیمکت نشینی ایگواین گفت:« او در طول هفته تقریبا اصلا تمرین نکرد و روی نیمکت ذخیره ها قرار گرفت چون خودش این طور می خواست. برای من داشتن او برروی نیمکت ذخیره ها مهم بود،چون همان طور که می دانید ما تنها دو مهاجم دراین پست داریم. ایگواین فقط اندکی در روز جمعه تمرین کرد واگر من به استفاده از او نیاز پیدا می کردم، ریسک بزرگی را انجام می دادم. دوست نداشتم که او بازی کند، چون بازیکن خیلی مهمی برای ماست.»

مورینیو درمورد تصمیمش برای استفاده از سرخیو راموس در پست دفاع کناری گفت:« در ابتدا زمانی که مربیان کارخودمان را بد انجام می دهیم، مورد انتقاد قرار می گیریم که گاهی وقتها این انتقادات خیلی تند است. ولی زمانی که شما کارتان را بد انجام می دهید، شما هم باید مورد انتقاد قرار بگیرید. وقتی یک روزنامه صاحب نام درخواست می دهد که یک بازیکن محروم را به بازی بگیریم، این نشان دهنده کیفیت فاجعه بار آن روزنامه است. کسی که برخی روزنامه ها درخواست داشتند تا برای تیم بازی کند، نمی تواند به میدان برود و از الان به بعد هرکسی می تواند نتایج خودش را بگیرد.»

مورینیواز اکنون به بعد به بازی اروپایی تیمش نگاه می کند:« الان به لیگ قهرمانان اروپا باز می گردیم.هواداران خوشحال هستند و ما 2روز وقت داریم تا خودمان را بازیابی کنیم. ولی خوشبختی معجزه را با خود به همراه می آورد و ما یک گروه خوشبخت هستیم. انگیزه های زیادی داریم؛هرچند که می دانیم درمسکو کار آسانی نخواهیم داشت.»

با این برد مورینیو توانست با تعداد بردهای دی استفانو با رئال برابری کند.خوداو دراین باره گفت:« دی استفانو، دی استفانو است.  دراین باشگاه هیچ کسی با کسی دیگر مقایسه نمی شود.»
  • دانلود فیلم
  • خرید vpn
  • دریافت کد ابزار آنلاین
    بلاگ گروه مترجمین ایران زمین